Ankieta: Ocena pobytu w ośrodku. Wybierz odpowiednie opcje.
Dobry komfort pokojów i czystość
Dobry poziom zabiegów
Dobra obsługa w ośrodku (pracownicy, lekarze)
Atrakcje w okolicy
Jestem zadowolony/a z pobytu w tym ośrodku
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o ośrodku Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Kujawiak"
2013-07-22, 11:28,
#1
Opinie o ośrodku Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Kujawiak"
Prosimy o podzielenie się opinią na temat pobytu i leczenia w ośrodku Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Kujawiak", Inowrocław, Aleja Henryka Sienkiewicza 50
2015-04-03, 20:53,
#2
Shocked  RE: Opinie o ośrodku Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Kujawiak"
10 marca 2015 r. rozpoczął się nasz pobyt w sanatorium Kujawiak, zostaliśmy zakwaterowani w Medical SPA. Warunki lokalowe bardzo dobre, jest czysto i dbają o porządek, życzliwy personel, z zabiegów i rehabilitantów jesteśmy zadowoleni, jedzenie smaczne i urozmaicone, lokalizacja bardzo dobra. Godnym pochwały jest dbałość w zakresie imprez, występów i wycieczek, nie było jednego dnia bez propozycji dla kuracjuszy. Plusem była niewielka ilość spotkań z firmami naciągających emerytów, swoimi najlepszymi, najzdrowszymi i kosztownymi produktami. Dobrze by było gdyby basen był trochę większy a w kabinach do przebierania chociaż mały zlew do wykręcenia mokrych strojów. Żałujemy jedynie, że nie mogliśmy nacieszyć się przepięknym parkiem solankowym bo wiosna jakby się w tym czasie zatrzymała a tężnie zaczęły działać w ograniczonym zakresie. Polecamy, z pełną odpowiedzialnością, wszystkim to sanatorium
2015-12-15, 15:32,
#3
RE: Opinie o ośrodku Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Kujawiak"
Mam 83 lata. Na leczeniu sanatoryjnym byłem w dniach 16.11 - 07.12.2015r. Opieka medyczna na wysokim poziomie, troska personelu pielęgniarskiego, przy tak ogromnym obiekcie naprawdę wspaniała. Mieszkałem w pokoju A-115. Moi współtowarzysze z pokoju mieli takie samo zdanie na każdy temat związany z zabiegami, opieką personelu oraz na temat posiłków. Stołówka ogromna. Mimo to w żaden sposób nie przeszkadzało to w organizacji posiłków, które były na bardzo wysokim poziomie. Niczego nie brakowało. Wszystko podane estetycznie, smaczne a i na ilość narzekać nikt nie mógł. Zabiegi prowadzone na wysokim poziomie, daleko wybiegające na przód od tych w przychodniach. Wszędzie uśmiech na twarzach wśród personelu, spokojne podejście do osoby takiej jak ja, która jest niedosłysząca. Polecam wszystkim osobą, które są kulawe, niedosłyszące, schorowane w przeróżny sposób. Tutaj każdy z obsługi Ci pomoże i dla nikogo nie będziesz ciężarem.
2016-05-29, 13:02,
#4
RE: Opinie o ośrodku Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Kujawiak"
Wybieram się w lipcu do "Kujawiaka". Interesowałoby mnie, jak wygląda sytuacja w 2016 roku. Czy nadal jest tak, jak podaje "wlodzio" i "Renata"? Czy się pogorszyło, polepszyło?  :-) Pozdrawiam wszystkich.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Kolejka do sanatorium NFZ | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS