Ankieta: Ocena pobytu w ośrodku. Wybierz odpowiednie opcje.
Dobry komfort pokojów i czystość
Dobry poziom zabiegów
Dobra obsługa w ośrodku (pracownicy, lekarze)
Atrakcje w okolicy
Jestem zadowolony/a z pobytu w tym ośrodku
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o ośrodku Zakład Przyrodoleczniczy
2013-07-23, 11:18,
#1
Opinie o ośrodku Zakład Przyrodoleczniczy
Prosimy o podzielenie się opinią na temat pobytu i leczenia w ośrodku Zakład Przyrodoleczniczy, Horyniec-Zdrój, ul. Sanatoryjna 5A
2015-08-16, 13:51,
#2
RE: Opinie o ośrodku Zakład Przyrodoleczniczy
Witam!
Wlasnie zakonczylem pobyt na turnusie leczniczym w dn.18 lipca do 8 sierpnia 2015.Seria zabiegow ktore przeszedlem,jest rewelacyjna!
doslownie stawia na nogi.Jest to moj drugi pobyt w Waszym sanatorium,poprzednio bylem w 2013 roku na ostatnim turnusie w terminie
od 10 grudnia do 31 a wiec do konca roku. Oba pobyty zapamietam jako czas niezwykle mile i pozytecznie spedzony,wsrod ludzi niezwykle
serdecznych,oddanych swojej pracy,zaangazowanych w niesienie pomocy pacjentom,czesto ciezko poszkodowanym na zdrowiu,niesamodzielnym,
Jestem wdzieczny calemu personelowi medycznemu za okazana troske,i serdecznosc z jaka sie spotkalem.
Przy skladaniu kolejnego wniosku o przyznanie leczenia.bede prosil swoja lekarke domowa,o zaznaczenie na wniosku wskazania na sanatorium
w Horyncu.
A zatem do milego zobaczenia,przypuszczam ze jesienia 2016 roku.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zycze dalszych sukcesow w pracy zawodowej,oraz tej niewymiernej strony jaka daje wplyw
pozytywnej energii doznawanej w kontaktach z zyczliwym czlowiekiem.
Z powazaniem Witold Malkowski Jaslo
2017-03-30, 09:13,
#3
RE: Opinie o ośrodku Zakład Przyrodoleczniczy
Witam. Jestem po turnusie rehabilitacyjnym w Domu Zdrojowym. Jest to mój 3 pobyt w sanatoriach i szczerze powiem, że to sanatorium jest najlepsze pod wzgledem zabiegów, obsługi i komfortu. Dziękuje za miły pobyt, chociaz pogoda była fatalna, jestem bardzo zadowolona. Wszystkie sale zabiegowe, stołówka, kawiarenka czy gabinety lekarskie na parterze, co bardzo korzystne dla niepełnosprawnych. Różnorakie zabiegi dostepne, co nie zawsze zdarza sie w innych sanatoriach. Atrakcje w postaci wycieczek czy wystepów estradowych umilały czas. Stołówka spisywala się na medal. Jeszcze jeden plus, to usytuowanie w czystej, nie skażonej okolicy. Zapewne nie będzie to mój jedyny wyjazd do tego ośrodka, dlatego zachęcam Państwa do odwiedzenia i korzystania z dobra naturalnych żródeł leczniczych tych okolic- siarki i borowiny.
Pozdrawiam Elżbieta Ślubowska
2017-08-10, 21:44,
#4
RE: Opinie o ośrodku Zakład Przyrodoleczniczy
Świetne, zachęcam do odwiedzenia!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Kolejka do sanatorium NFZ | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS