Ankieta: Ocena pobytu w ośrodku. Wybierz odpowiednie opcje.
Dobry komfort pokojów i czystość
Dobry poziom zabiegów
Dobra obsługa w ośrodku (pracownicy, lekarze)
Atrakcje w okolicy
Jestem zadowolony/a z pobytu w tym ośrodku
Nie jestem zadowolony/a z pobytu w tym ośrodku
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o ośrodku Oddział Uzdrowiskowy Szpitalny
2013-07-24, 13:23,
#1
Opinie o ośrodku Oddział Uzdrowiskowy Szpitalny
Prosimy o podzielenie się opinią na temat pobytu i leczenia w ośrodku Oddział Uzdrowiskowy Szpitalny, Ciechocinek, ul.Zdrojowa 17
2016-06-07, 12:31,
#2
RE: Opinie o ośrodku Oddział Uzdrowiskowy Szpitalny
Zakwaterowanie w tym szpitalu to żenada. Po prostu przeszyłam szok termiczny.Zakwaterowano mnie w pokoju który centralnie graniczył z zapleczem polo marketu. hałas od 4 rano samochody dostawcze z hukiem otwierane drzwi, całe noce dwa wielkie agregaty huczały, do 23 sprzatano zaplacze, suwano pojemnikami, wyrzucano kartony, jezdzono wózkami z odpadami, poprostu paranoja.Poza tym studziena wiecznie zapchana w upały smród nie do wytrzymania.Niby pokój ładny, czysty duzy ale nie mogłam spac całe noce.Zamiast wypocząc wpadłam w silną nerwicę i wróciłam 5 dni wczesniej. Takie uzdrowisko ,że w głowie się nie mieści jak kwateruje się chorych ludzi. recepcjonisci wiecznie zaspani, nieprzytomni. Wczasie przyjęcia zamiast załatwiac sprawnie kwaterunki rozmawiała przez telefon w prywatnych sprawach.W głowie się nie mieści ze w tych czasach sytuacja wygląda w tym zakladzie katastrofalnie.
2017-08-10, 21:42,
#3
RE: Opinie o ośrodku Oddział Uzdrowiskowy Szpitalny
EHHH, szkoda gadać


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Kolejka do sanatorium NFZ | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS