Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OSW Radość Ustka
2013-11-14, 23:21,
#1
OSW Radość Ustka
Od 12 czerwca do 3 lipca przebywałem w OSW Radość w Ustce,i muszę powiedzieć,że było rewelacyjnie,pod względem na to, że do plaży było parę kroków.Liczne występy artystów,budziły zachwyt.
Pokoje były na poziomie dobrym,fakt,że szafki były małe,ale i tak nie wyjmowałem ubrań z walizki.
Jedzonko było dobre.Zabiegi były w innym budynku,ale spacerek był wskazany.Panie od zabiegów,służyli mi pomocą,nie było żadnych problemów.

Polecam celująco ten obiekt !!!
2016-08-27, 13:21,
#2
RE: OSW Radość Ustka
Witam, ja byłam w OSW Radość od 27 lipca do 17 sierpnia 2016. Jestem bardzo zadowolona z pobytu , ośrodek kilkanaście metrów od morza (dzieli jedynie szerokość promenady). tak więc położenie idealne, zabiegi odbywały się w Zakładzie Przyrodoleczniczym - 3 minutki drogi. Pokoje.. takie sobie, nie najlepszy standard, maleńka szafa, tapczany niezbyt wygodne, ale te wszystkie niedogodności rekompensowała obsługa i w ośrodku i w Zakładzie. Jestem zachwycona podejściem pracowników, wszyscy są bardzo pomocni, bardzo mili i oby we wszystkich ośrodkach pracowali tacy ludzie. Chciałabym wrócić do Radości, miejsce wspaniałe.
Pozdrawiam i polecam ten Ośrodek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Kolejka do sanatorium NFZ | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS