Ankieta: Ocena pobytu w ośrodku. Wybierz odpowiednie opcje.
Dobry komfort pokojów i czystość
Dobry poziom zabiegów
Dobra obsługa w ośrodku (pracownicy, lekarze)
Atrakcje w okolicy
Jestem zadowolony/a z pobytu w tym ośrodku
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o ośrodku Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik"
2014-11-21, 11:34,
#1
Opinie o ośrodku Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik"
Prosimy o podzielenie się opinią na temat pobytu i leczenia w ośrodku Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik", ul. 23 Marca 105
2017-02-27, 00:40,
#2
RE: Opinie o ośrodku Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik"
Wróciłam niedawno z Leśnika w Sopocie polecam każdemu kto chce w ciszy i spokoju podreperować swoje zdrowie .Przyzwoite zabiegi, smaczne wyżywienie,ciepłe pokoje,miły personel. Mankamenty to b. droga telewizja i słaby zasięg komórkowo -internetowy.
2017-08-02, 18:07,
#3
RE: Opinie o ośrodku Sanatorium Uzdrowiskowe "Leśnik"
Bylem w Lesniku od dnia: 07.07.2017 moj pokoj byl wzgledny, lazienka wporzadku, wyzywienie ok.
Chamska za to byla pani w recepcji taka ciemna blondynka 21 lipca byla w recepcji
zero kultury, zero ambicji.
Wyludzila ode mnie oplate klimatyczna jak Prezydent Miasta Sopot przekazal mi w pismie ze: nie wiedza ile maja wziasc oplaty klimatycznej bo jeszcze mnie nie ma w tym obiekcie.
Jesli bede to mam wystosowac pismo, i wtedy ubuegac sie o umozenie oplaty klimatycznej albo rozlozenie na dogodne raty podajac ew. sume jaka jestem gotowy wplacic.
Skoczyla z morda na mnie, ze musze wyegzekwowac od pana pieniadze, jest na to ustawa. Nie obchodzilo ja pismo od Prezydenta. Zastraszyla mnie ze jesli nie oplace to zadnych oplat ode mnie nie wezmie, i wystosuje notatke slozbowa do Przelozonej
Ja tak tej sprawy nie zostawie...  Pismo do kierownika osrodka wysle i do Prezydenta.

Dla osob starszych nie polecam osrodka.
Dziki chodza, to fakt widzialem.
Klimatyczne jest drogie.
TV tez jest droga oplata.

Ale coz, trzeba placic...  Ale za co???


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Kolejka do sanatorium NFZ | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS