Ankieta: Ocena pobytu w ośrodku. Wybierz odpowiednie opcje.
Dobry komfort pokojów i czystość
Dobry poziom zabiegów
Dobra obsługa w ośrodku (pracownicy, lekarze)
Atrakcje w okolicy
Jestem zadowolony/a z pobytu w tym ośrodku
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o ośrodku Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego "Gryf"
2013-07-23, 01:54,
#1
Opinie o ośrodku Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego "Gryf"
Prosimy o podzielenie się opinią na temat pobytu i leczenia w ośrodku Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego "Gryf", Połczyn-Zdrój, ul. Solankowa 8
2015-11-26, 17:52,
#2
RE: Opinie o ośrodku Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego "Gryf"
Był to trzeci pobyt w różnych sanatoriach, ten był najlepszy. Byłem jesienią od 26.10 do 16,11 i muszę powiedzieć, że byłem pod ogromnym wrażeniem piękna naszej polskiej złotej jesieni, tu dopiero ją naprawdę widać. Trafiłem na rewelacyjną pogodę.
Choć mój pokój 2 osobowy nr. 260 (to ku przestrodze) wyglądał jak zaadoptowana jedynka, to widocznie tak pechowo trafiłem. Byłem w wielu innych pokojach i były naprawdę eleganckie.
Zabiegi rewelacyjne,borowina, kąpiele solankowe, wirówka, basen, laser i ćwiczenia indywidualne. Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa. Obsługa również super, bardzo miłe panie i panowie, poza jednym brodatym panem z basenu, któremu wydawało się że ma przed sobą grupę gówniarzy z podstawówki, zero szacunku dla ludzi grubo po pięćdziesiątce.
Tereny przepiękne, miałem ze sobą rower. Dużo radości wnosił firmowy sklep połczyńskiego browaru. Jedzenie super, tylko jak widziałem ile się tego, nie ruszonego marnuje, to płakać się chce. Nikt się nikogo nie czepiał, fajny luz, tańce, aż miło wypoczywać.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony i jeśli kiedykolwiek znowu, to tylko do Połczyna, i do Gryfu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Kolejka do sanatorium NFZ | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS